Firma COMIMG KIDS funkcjonuje na rynku holenderskim od kilku lat. Od początku swojego istnienia produkuje mebelki dziecięce pośród których można znaleźć przepięknie i wykonane z wysoką starannością łóżeczka dla niemowlaków, a także łóżka, komody, szafki, szafy, półki, regały na książki itp. Meble dziecięce wykonane  są zarówno z litego drewna jak i z płyty mdf, wykończone w przeróżny sposób. Niektóre z zaprojektowanych mebli odzwierciedlają piękno starego drewna, inne są próbą przeniesienia współczesnych trendów do pokoi naszych pociech .
Wraz ze wzrostem zainteresowania produktami rozwinęła się idea sprzedaży nie tylko wybranych elementów wystroju dziecięcych pokoi , ale całościowo umeblowanych, w pełni wyposażonych i urządzonych „pokoi marzeń”. W związku z czym oferta firmy powiększyła się o wymyślne, tworzone z fantazją i pasją wzory tapet dziecięcych, kolorowe pościele z dodatkowymi zdobieniami jak i bez nich, ciekawe termosy, przewijaki dziecięce, prześcieradła standardowe i na gumce, kocyki i te do zabawy i służące jako przykrycie, finezyjne torby na zabawki czy zagłówki w różnych kształtach i rozmiarach. Standardowe poduszki jak i te bardziej wymyślne, śmieszne m.in. serce, owieczka, grzybek, pieski czy kość - funkcjonujące jako przytulanki dla dzieci oraz wiele innych poduch ozdobnych z naszytymi na nich m.in. rybkami, serduszkami i ptaszkami; zasłony do okien o regulowanej długości z ciekawymi girlandami; moskitiery z zabawnymi i bogatymi w formie zawieszkami; specjalne ręczniki po kąpieli dla dziecka wykonane z przyjemnej froterki; mini sofy, pufy czy foteliki z możliwością wykonania w dowolnej tkaninie a także, co jest nowością na rynku oferujemy lampy wiszące w kilku rozmiarach i stylach wraz z dobranymi do nich kinkietami, wyposażonymi w panel elektryczny.

Zobacz OŚWIETLENIE Coming Kids

Zobacz DODATKI Coming Kids

Zobacz MEBLE Coming Kids

Pełna oferta firmy Coming Kids dostępna jest na stronie www.comingkids.nl. Wszystkie produkty z tej oferty dostępne są na zamówienie. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5