Drodzy Państwo, informujemy, że zamówienia złożone w dniach 2-7.03 będę realizowane od poniedziałku 8.03. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.
×
Lampa Miffy S, MrMaria
Lampa Miffy S, MrMaria

Lampa Miffy S, MrMaria

Opis

plec
dziewczynka
dostepnosc
Dostępny
Przedział wiekowy
12m+
660,00 zł
Brutto

dfgdg

Ilość
Obecnie brak na stanie

Urocza lampa, ukochana duża Miffy.
Lampa daje piękne, delikatne, ciepłe światło, idealne do stworzenia przytulnego nastroju i czytania baśni i snucia opowieści.
Pięknie będzie służyła również jako element wystroju wnętrza.
Lampka posiada pilota z następującymi przyciskami funkcyjnymi: czarny kapelusz - włączanie/wyłączanie lampki oko/niebieska kropka - ściemniacz/mocne światło oko/zamknięte oko - ściemniacz/słabe swiatło zachodzące słońce - budzik - lampka włączy się za 15 min księżyc - automatyczne wyłączanie lampki - mały księżyc - lampka wyłączy się za 5 min - średni księżyc - lampka wyłączy się za 15 min - duży księżyc - lampka wyłączy się za 30 min

Uruchomienie lampki po raz pierwszy:
- śrubokrętem gwiazdką (brak w zestawie) należy odkręcić blokadę wejścia kabla z USB znajdującą się na płytce LED pod spodem lampy, po umieszczeniu końcówki kabla do wejścia USB należy przykręcić blokadę.

Kabel należy podłączyć do gniazdka z prądem na stałe, lampka nie posiada funkcji ładowania czasowego.
- na pilocie należy odkręcić śrubokrętem gwiazdką zamknięcie do baterii i usunąć folię zabezpieczającą przed działaniem pilota.

Kolor: biały

Materiał: polietylen

Wymiary: 25 x 25 x 50 cm Żarówka: LED, pilot Waga: 2 kg

MrMaria
0793

Opis

plec
dziewczynka
dostepnosc
Dostępny
Przedział wiekowy
12m+