Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 11 do 17

Kołdra z poduszką Hollofill, 100x135, Alvi

93120

Cena: 160,00 zł
Płeć unisex
Dostępność W ciągu 14 dni

Oceń ten produkt jako pierwszy


Darmowa wysyłka kurierem już od 300 zł

Opis:

antyalergiczne, komfortowe i trwałe

Włókna w kołderkach ...

Włókna Hollofil® Allerban ® są w sposób naturalny antyalergiczne, a w formule swej posiadają aktywne składniki hamujące rozwój bakterii. Dzięki tym właściwością sen dziecka będzie naprawdę zdrowy. Czynnik aktywny działa w taki sposób, że przerywa łańcuch pokarmowy domowych roztoczy. Niszczy on grzyby, bez których złuszczony naskórek nie może stanowić pożywienia dla roztoczy, co w konsekwencji prowadzi do ich wyginięcia. Aktywny czynnik naniesiony na włókna spełnia wszelkie wymogi zdrowotne i normy bezpieczeństwa. Od lat stosuje się go z powodzeniem przy produkcji pieluch, materiałów chirurgicznych, bielizny.

Włókna w poduszeczkach ...

Wypełnienie znajdujące się w poduszce dostosowuje się do ruchów i ułożenia śpiącej osoby. Daje komfortowe podparcie dla głowy i szyi śpiącego, jest antyalergiczne.
Włókna Allerban® znajdujące się w wypełnieniu poduszeczki, działają grzybobójczo, antybakteryjnie, i przeciwdziałają rozwojowi roztoczy.
Zawierają aktywny czynnik zwalczający bakterie, grzyby, roztocza.
Trójwymiarowa struktura wypełnienia zapewnia komfort i znakomite dopasowanie do ruchów głowy śpiącego.
Wypełnienie poduszeczek charakteryzuje się miękkością, łatwością roztrzepywania, nie odkształcaniem się i nie zbijaniem podczas użytkowania. Stanowią wygodne podparcie dla głowy i szyi.

Komplet został obszyty najwyższej jakości mikrofibrą co w odróżnieniu od zwykłego poliestru zmniejszyło wagę kołderki o połowę , jednocześnie podwyższając estetykę i przyjemność w dotyku.

Nasze marki