W piątek 18 września sklep stacjonarny będzie zamknięty, przepraszamy!


Kolekcja GOOD NIGHT by Anna Mucha, Bellamy

kolekcja Anna

Oceń ten produkt jako pierwszy


Producent: Bellamy
Płeć: unisex
Dostępność: Na zamówienieOpis:

Opis: 

Kolekcja Good Night Bellamy by Anna Mucha w całości powstała przy współpracy z Anną Mucha. Jest ona całkowicie autorskim projektem aktorki. Nawiązuje do sztuki klasycznej utrzymanej w wyrafinowanym, delikatnym stylu art deco. Całą subtelność podkreślają  piękne, ręcznie robione nóżki oraz ozdobne listwy. Oryginalność projektu polega na eleganckim połączeniu elementów półokrągłych z prostymi. 

Wykonanie:
 Kolekcja wykonana jest z płyty mdf oraz drewna. Całość w kolorze kości słoniowej.


W skład zestawu wchodzi:

-komoda
-łóżeczko 70x140
-przewijak na komodę

Dodatkowe informacje:
Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel.

Produkty w kolekcji Cena
Przewijak Good Night by Anna Mucha, Bellamy
Cena: 175,00 zł

Przewijak jest uzupełnieniem do komody z kolekcji Good Night. Wykonany jest całkowicie z drewna, lakierowany w kolorze kości słoniowej.

Przewijak montowany jest na środku komody.

 

Dodatkowe informacje:

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołąc

zona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. W paczkach znajduje się również wyposażenie niez

będne do zmontowania mebli. Przesyłki mebli o wadze łącznej powyżej 100 kg są wysyłkami paletowymi. Oznacza to, że kurier nie wniesie takiej przesyłki do mieszkania. W tym przypadku prosimy o zapewnienie pomocy przy wnoszeniu mebli do Państwa mieszkania/ domu.

 

 

Wymiary

szerokość: 56,5cm
głębokość: 76,5cm
wysokość: 11cm

Komoda Good Night by Anna Mucha, Bellamy
Cena: 1 145,00 zł

Opis:

Komoda Good Night Bellamy by Anna Mucha, podobnie jak łóżeczko powstała przy współpracy z Anną Mucha. Jest ona całkowicie autorskim projektem aktorki. Nawiązuje do sztuki klasycznej utrzymanej w wyrafinowanym, delikatnym stylu art deco. Całą subtelność komody podkreślają  piękne, ręcznie robione nóżki oraz ozdobna listwa górna. Na froncie szuflady od komody znajduje się pięknie zdobiony drewniany ornament. Oryginalność projektu polega na eleganckim połączeniu elementów półokrągłych z prostymi.

Główne zalety komody:

  • - trzy pojemne szuflady;
  • - szuflady mocowane są na prowadnicach z funkcją „push to open”;
  • - opcjonalnie możliwość dokupienia przewijaka mocowanego na blacie komody.

Komoda Bellamy Good Night by Anna Mucha wyprodukowana jest z płyty MDF, element dekoracyjny oraz nóżki są drewniane.  Komoda lakierowana jest na kolor kości słoniowej. Farba posiada wszelkie wymagane certyfikaty i jest bezpieczna dla dziecka .

Wymiary: 98cm x 53cm x 106cm (szer. x gł. x wys.)

Czas oczekiwania: od 2 do 5 tygodni

Nasze marki