Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 11 do 17

Kolekcja MINI, Pinio

kolekcja minin

Oceń ten produkt jako pierwszy


Producent: Pinio
Płeć: unisex
Dostępność: Na zamówienieOpis:

 

Kolekcja Mini to nowoczesny i elegancki zestaw mebli stworzony z myślą o zmieniających się potrzebach rosnącego dziecka. W skład kolekcji wchodzi wiele interesujących brył, tak aby meble stanowiły wyposażenie pokoju dziecięcego przez długie lata.

Niezwykła lekkość, naturalny urok poszczególnych elementów kolekcji wnosi w dziecięce wnętrze inspirujący spokój.
Elementy uchwytów zostały płynnie wkomponowane we fronty mebli. Ponadczasowa, pudrowa kolorystyka dodatków powoduje, że meble doskonale komponują się z każdym wnętrzem. Daje to doskonały efekt wizualny. Całości dopełnia cichy system zamykania szuflad oraz drzwi.

Na szczególną uwagę zasługuje mobilny przybornik wyposażony w tablicę do rysowania. Może pełnić funkcję regału do przechowywania zabawek lub funkcjonować w każdej przestrzeni domu jako kreatywny kącik zabaw. Kolekcja dostępna jest w białej kolorystyce. Uzupełniona została szarymi dodatkami dla chłopca i różowymi dla dziewczynki. Wykonana jest z drewna (fronty) i płyty meblowej.

Wszystkie produkty są atestowane, zgodne z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Meble malowane są wyłącznie ekologicznymi i atestowanymi farbami.
Czas oczekiwania na meble to 4 do 5 tygodni. Istnieje jednak mozliwość zamówienia mebli w trybie Express - wówczas wynosi 10 dni roboczych, a cena mebli jest wyższa i jest podana przy opisie każdego produktu.

Produkty w kolekcji Cena Ilość
Łóżeczko 120x60 Mini Pinio
Cena: 729,00 zł

Kolekcja Mini - piękny w swojej prostocie zestaw, który rośnie razem z dzieckiem. Ponadczasowa pudrowa kolorystyka dodatów powoduje ,że meble będą doskonale komponowały się z każdym wnętrzem. Kolecja dostępna jest w białej kolorystyce . Uzupełniona została szarymi dodatkami dla chłopca  różowymi dla dziewczynki. Wykonana jest z drewna (fronty) i płyty meblowej.

Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Mini przeznaczone dla niemowlaka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Materiały i wykonanie Boki ze szczebelkami, stelaż oraz kolorowe elementy dekoracyjne łóżeczka wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Szczyty łóżeczka wykonano z płyty laminowanej.

Jakość i bezpieczeństwo Łóżeczko Mini jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Możliwości łączenia Łóżeczko dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Produkt do samodzielnego montażu. Łóżeczko może funkcjonować z szufladą. Cena łóżeczka nie obejmuje materaca, szuflady i barierki. Produkt do samodzielnego montażu.

Wymiary: 124,5x67x87cm (dł. x szer. x wys.) 
Materiał: lite drewno sosnowe (fronty) i płyta meblowa
Kolor: biały , dodatki szare lub różowe
Czas oczekiwania: zamówienie  standardowe: 5 tygodni,

Szuflada 120x60 Mini Pinio
Cena: 265,00 zł

Szuflada do łóżeczek 120x60cm z kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter, Nostalgia, Mini i Toto. To wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka. Szuflada wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie. 

 Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi. Kolorystycznie dopasowana jest do łóżeczek 120x60 z kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter, Nostalgia, Mini i ToTo. Występuje w kolorach białym, perłowym (waniliowym) i nostalgia (przecieranym). Pasuje zarówno do łóżeczka dla chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

Materiał : drewno sosnowe i MDF

Wymiary: 119/63/14

Czas oczekiwania: do 5 tygodni

Łóżeczko Mini , 140x70 , Pinio
Cena: 869,00 zł

Łóżeczko-tapczanik pod materac 140x70cm z kolekcji Mini przeznaczony dla niemowlaka i starszego dziecka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Kolejnym etapem jest bezproblemowe pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka.

Możliwości łączenia Łóżeczko dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony.

Produkt do samodzielnego montażu. Łóżeczko może funkcjonować z szufladą. Cena łóżeczka nie obejmuje materaca, szuflady i barierki. Produkt do samodzielnego montażu. Łóżeczko występuje w kolorze białym. Dodatki w kolorach do wyboru: pudrowy róż i szary.

Materiał: drewno sosnowe i płyta MDF

Wymiary: 144,5x77x91 cm

Czas oczekiwania: zamówienie  standardowe: 4-5 tygodni,

Szuflada do łóżeczka 140x70, Mini, Pinio
Cena: 309,00 zł

Uniwersalna szuflada do łóżeczek 140x70cm z kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter, Nostalgia, Mini i Toto. To wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka. Szuflada wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie.

Szuflada wykonana jest z płyty meblowej oraz z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów (fronty). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi. Kolorystycznie dopasowana jest do łóżeczek 140x70 z kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter, Nostalgia, Mini i ToTo. Występuje w kolorach białym, perłowym (waniliowym) i nostalgia (przecieranym). Pasuje zarówno do łóżeczka dla chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

 

Materiał: płyta MDF i drewno sosnowe
Wymiary: 144,5x77x91cm
Czas oczekiwania: 4 do 5 tygodni

Komoda 2-drzwiowa , Mini, Pinio
Cena: 899,00 zł

Komoda Mini posiada jedną szufladę oraz dwoje drzwi. Zarówno szuflada, jak i drzwi są wyposażone w wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i samodomykiem. Dzięki nim komoda jest cicha i wygodna w użytkowaniu. Wewnątrz znajduje się jedna półka przez całą szerokość komody.
Elementy wykończeniowe - uchwyty i nóżki - występują w kolorze szarym i różowym.
Jakość i bezpieczeństwo Komoda Mini jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Możliwości łączenia Do komody można dokupić demontowalny przewijak.

Materiał: drewno sosnowe i płyta MDF
Wymiary: 99/53/91 cm
Czas oczekiwania: zamówienie  standardowe: 4-5 tygodni,

Komoda 3-szufladowa, Mini, Pinio
Cena: 959,00 zł

Komoda posiada 3 szuflady na wysokiej jakości prowadnicach z hamulcem i samodomykiem. Dzięki nim komoda jest cicha i wygodna w użytkowaniu.
Elementy wykończeniowe - uchwyty i nóżki - występują w kolorze szarym i różowym. Jakość i bezpieczeństwo Komoda Mini jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Możliwości łączenia Do komody można dokupić demontowalny przewijak

Materiał: drewno sosnowe i płyta MDF
Wymiary: 99/53/91 cm
Czas oczekiwania: zamówienie  standardowe: 4-5 tygodni,

Przewijak MINI, Pinio
Cena: 149,00 zł

Przewijak do komody Mini o wymiarze wewnętrznym 94x75 cm, dzięki któremu blat komody może zostać efektywnie zagospodarowany na okres, kiedy maluchy wymagają przewijania. Przewijak jest szybki i łatwy w montażu i demontażu, kiedy przestanie pełnić swoją funkcję. Został pomalowany ekologicznymi farbami wodnymi. Występuje w kolorze białym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu. Cena obejmuje samą ramkę drewnianą - bez wkładu z materiału.

Materiał: drewno sosnowe
Wymiary: 97,6/75,6/7,5cm.
Czas oczekiwania: zamówienie  standardowe: 4-5 tygodni,

Szafa 2-drzwiowa, Mini, Pinio
Cena: 1 399,00 zł

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Mini z pojemną szufladą na całej szerokości mebla. Drzwi oraz szuflada posiadają wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i samodomykiem.   Wewnątrz znajdują się dwie półki oraz drążek na ubrania. Szafa dostępna jest w dwóch opcjach kolorystycznych - różowy i szary. Produkt do samodzielnego montażu

Materiał: Drewno sosnowe i płyta MDF
Wymiary: 99/53,3/184 cm
Czas oczekiwania: zamówienie  standardowe: 4-5 tygodni,

Skrzynia na zabawki, Mini, Pinio
Cena: 469,00 zł

Zalety skrzyni z kolekcji Mini doceni niejeden rodzic. Dzięki niej w pokoju zapanuje idealny porządek. Pojemna skrzynia o solidnej konstrukcji zmieści wszystkie skarby pociechy, a przy tym będzie inspiracją do wielu oryginalnych zabaw. Skrzynia Mini wyposażona jest w wysokiej jakości siłownik, dzięki któremu delikatne paluszki dziecka są zawsze bezpieczne.  Jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Występuje w kolorze białym. Pasuje do pokoiku chłopca i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

 

Materiał: Drewno sosnowe i płyta MDF
Wymiary: 99/43/50 cm
Czas oczekiwania: zamówienie  standardowe: 4-5 tygodni,

Regał Mini, Pinio
Cena: 799,00 zł

Regał z kolekcji Mini wyposażony jest w trzy półki i szufladę z wysokiej jakości system cichego zamykania. Regał dostępny jest w dwóch opcjach kolorystycznych - różowy i szary. Produkt do samodzielnego montażu.

Materiał: Drewno sosnowe i płyta MDF
Wymiary: 71/42,8/184 cm
Czas oczekiwania: zamówienie  standardowe: 4-5 tygodni,

Regał z tablicą, Mini, Pinio
Cena: 959,00 zł

Regał na kółkach z tablicą do rysowania. Mobilny przybornik Mini, który może pełnić funkcję regału do przechowywania zabawek lub funkcjonować w każdej przestrzeni domu jako kreatywny kącik zabaw. Standardowo wyposażony w dwie skrzynki. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych skrzynek. Możliwości łączenia. Produkt może funkcjonować samodzielnie jaki w otoczeniu innych mebli z kolekcji Mini.

Materiał: Drewno sosnowe i płyta MDF
Wymiary: 83/41,5/91,5 cm
Czas oczekiwania: zamówienie  standardowe: 4-5 tygodni,

Skrzynia do regału Mini , Pinio
Cena: 119,00 zł

Skrzynka do regału na kółkach z tablicą do rysowania z kolekcji Mini. Materiały i wykonanie Skrzynka wykonana jest ze sklejki. Możliwości łączenia Dodatkowy produkt do mobilnego regału Mini.

Materiał: Drewno sosnowe i płyta MDF
Wymiary:38/38/30 cm
Czas oczekiwania: zamówienie  standardowe: 4-5 tygodni,

Nasze marki