W piątek 18 września sklep stacjonarny będzie zamknięty, przepraszamy!


Łóżeczko 140x70 ToTo, Pinio

014-011-141

Cena: 799,00 zł
Płeć unisex
Dostępność Na zamówienie

Oceń ten produkt jako pierwszy


Darmowa wysyłka kurierem już od 300 zł

Opis:

Łóżeczko-tapczanik pod materac 140x70cm z kolekcji ToTo przeznaczony jest dla niemowlaka i starszego dziecka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Kolejnym etapem jest bezproblemowe pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka.

Boki ze szczebelkami, stelaż oraz kolorowe elementy dekoracyjne łóżeczko-tapczanika wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Szczyty wykonano z płyty laminowanej. Łóżecko-tapczanik dostępny jest w białym kolorze w połączeniu z dodatkami w kolorystyce do wyboru: sorbetowy róż i turkus.

Łóżeczko-tapczanik ToTo jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Pięknie prezentuje się wśród innych mebli z kolekcji ToTo. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element.

Łóżeczko-tapczanik dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Może funkcjonować z szufladą oraz małą barierką zabiezpieczającą. Cena łóżeczka nie obejmuje

 

Wymiary: 144,4x77x91 cm (dł. x szer. x wys.) 
Materiał: lite drewno sosnowe i płyta laminowana
Kolor: biały
Czas oczekiwania: zamówienie  standardowe: 4-5 tygodni, zamówienie w trybie Express -10 dni roboczych (cena Express 819,00PLN

Powiązane produkty:

Łóżeczko ToTo, 120x60, Pinio

Łóżeczko ToTo, 120x60, Pinio

Cena: 679,00 zł
Szuflada 120x60 ToTo Pinio

Szuflada 120x60 ToTo Pinio

Cena: 245,00 zł
     

Nasze marki