W piątek 18 września sklep stacjonarny będzie zamknięty, przepraszamy!


Materac Powiew Wiosny 120x60, Traumeland

powiew wiosny 120

Cena: 1 109,00 zł
Płeć unisex
Dostępność W ciągu 7 dni

Oceń ten produkt jako pierwszy


Darmowa wysyłka kurierem już od 300 zł

Opis:

Materac Powiew wiosny jest najnowszym materacem austriackiej firmy Traumeland. W materacu została użyta zimna pianka Cellpur z dodatkiem sproszkowanych włókien Tencel, który poprawia właściwości pianki pod względem usuwania wilgoci do otoczenia, stwarzając tym samym suche środowisko niekorzystne dla rozwoju drobnoustrojów.

Przewiewność materaca jest zapewniona dzięki wolnym przestrzeniom pomiędzy segmentami piankowymi materaca oraz pionowym otworom wentylacyjnym. Pianka Cellpur charakteryzuje się doskonałą elastycznością punktową, która jest dodatkowo wzmacniana przez niezależne segmenty piankowe.

Ponadto z obydwu strona materaca (dla niemowląt i nieco starszych dzieci) znajduje się siatka z włókien 3D, której zadaniem jest maksymalizacja wentylacji przy powierzchni materaca, ważnej szczególnie dla najmłodszych dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie regulować temperatury ciała i mogą łatwo ulegać przegrzewaniu.

Dopełnieniem rozwiązań wentylacyjnych w materacu jest pokrowiec sleep safety Tencel. Pokrowiec zapewnia nieprzemakalność a jednocześnie jest przewiewny, nie wymaga zatem stosowania tamujących przepływ powietrza podkładów ochronnych.

Część pokrowca przeznaczona pod główkę dziecka stanowi drobna siateczka wentylacyjna, która umożliwia praktycznie swobodny przepływ powietrza w tym miejscu. Funkcja ta jest opcjonalna i można zrezygnować z jej wykorzystywania.

W odróżnieniu od pokrowców bawełnianych lub z tworzyw sztucznych pokrowiec z tkaniny Tencel znacznie szybciej odprowadza wilgoć do otoczenia, zapewniając zdrowszy suchy klimat. Dodatkowo zawartość aktywnych jonów srebra w pokrowcu ma działanie antybakteryjne.

Do wyprodukowania materaca użyto wyłącznie atestowanych materiałów pochodzenia europejskiego, gwarantujących właściwości antyalergiczne.

Materac dostępny w wymiarach: 120x60 i 140x70cm

Producent: Traumeland Austria

Powiązane produkty:

Materac Anielskie Włosy 140x70, Traumeland

Materac Anielskie Włosy 140x70, Traumeland

Cena: 1 359,00 zł
       

Nasze marki