Od 21 października zapraszamy do naszego nowego butiku na ul. Dąbrowskiego 67. Pracujemy od pn-pt w godzinach od 11 do 17.
Przez cały tydzień wszystke artykuły dostępne "od ręki" w sklepie stacjonarnym - 10%!!!!!!

Meble włoskie MORETTI COMPACT

Moretti Compact 1

Oceń ten produkt jako pierwszy


Producent: Moretti Compact
Płeć: dziewczynka
Dostępność: Na zamówienieOpis:

Meble włoskiej firmy Moretti Compact to meble ekologiczne skierowane do dzieci i młodzieży. Dzięki bardzo bogatej i rozbudowanej ofercie modułów, uchwytów oraz kolorów, można zrealizować marzenia o wyjątkowym wnętrzu dla każdego dziecka. Moretti Compact skupia swoje działania głównie na bezpieczeństwie swoich produktów właśnie z uwagi na swojego ostatecznego odbiorcę - DZIECKO.
Meble Moretti Compact zostały poddane wszelkim niezbędnym testom, żeby zapewnić, że są bezpieczne zgodnie z włoskimi, europejskimi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa. Moretti Compact jest wyborem stylu życia dla dzieci. Wybór certyfikowanych ekologicznych materiałów i solidnych struktur, które będą tworzyć bezpieczne i zdrowe środowisko. Ale Moretti Compact to także wybór spośród bardzo bogatej gamy kolorów, stworzonych z farb na bazie wody, jak również wybór rozwiązań zaprojektowanych i opatenetowanych przez Moretti Compact wyłącznie dla bezpieczeństwa i większej estetyki.
Na załączonych zdjęciach przedstawiamy tylko garstkę możliwości, jakie oferuje Moretti Comapct. Z uwagi na to, iż są to meble modułowe, możliowści i rozwiązań jest ogromna ilość, a każdy projekt jest przygotowywany i wyceniany specjanie dla klienta.

W przypadku zainteresowania meblami Moretti Compact prosimy o kontakt ze Studio Petito.

Produkty w kolekcji Cena
Brak opcji dla tego produktu.

Nasze marki