Od 21 października zapraszamy do naszego nowego butiku na ul. Dąbrowskiego 67. Pracujemy od pn-pt w godzinach od 11 do 17.
Przez cały tydzień wszystke artykuły dostępne "od ręki" w sklepie stacjonarnym - 10%!!!!!!

Meble włoskie "girls" MORETTI COMPACT

Moretti Compact

Cena: 0,00 zł
Płeć unisex
Dostępność Na zamówienie

Oceń ten produkt jako pierwszy


Darmowa wysyłka kurierem już od 300 zł

Opis:

Meble włoskiej firmy Moretti Compact to meble ekologiczne skierowane do dzieci i młodzieży, ale rownież dla dorosłych ceniących sobie minimalistyczne wnętrza. Dzięki bardzo bogatej i rozbudowanej ofercie modułów, można zrealizować marzenia o wyjątkowym wnętrzu dla każdego dziecka. Meble dla wymagających - 32 kolory lakieu występujących w 2 strukturach, łózka wykonane z MDF-u ale również tapicerowane w 16 kolorach skóry ekologicznej lub materiałów, ponad 13 różnych uchwytów. Meble można docinać np. pod skosy, a ogromna ilość modułów w róznych wymiarach pozwala zagospodarować każdą przestrzeń.

Moretti Compact skupia swoje działania głównie na bezpieczeństwie swoich produktów właśnie z uwagi na swojego ostatecznego odbiorcę - DZIECKO. Meble Moretti Compact zostały poddane wszelkim niezbędnym testom, żeby zapewnić, że są bezpieczne zgodnie z włoskimi, europejskimi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.
Moretti Compact jest wyborem stylu życia dla dzieci. Wybór certyfikowanych ekologicznych materiałów i solidnych struktur, które będą tworzyć bezpieczne i zdrowe środowisko. Ale Moretti Compact to także wybór spośród bardzo bogatej gamy kolorów, stworzonych z farb na bazie wody, jak również wybór rozwiązań zaprojektowanych i opatenetowanych przez Moretti Compact wyłącznie dla bezpieczeństwa i większej estetyki.

Na załączonych zdjęciach przedstawiamy tylko kilka wizualizacji zaproponowanych przez włoską firmę z najnowsej kolekcji KIDS&YOUNG. W rzeczywistości wachlarz możliwości jest zdecydowanie większy,  a każdy projekt jest przygotowywany i wyceniany specjanie dla klienta.

W przypadku zainteresowania meblami Moretti Compact prosimy o kontakt ze Studio Petito.

CENA MEBLI MORETTI COMPACT JEST KALKULOWANA INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD PROJEKTU.

Nasze marki