Okularki Kid pudrowy róż , Beaba

beabam

Cena: 119,00 zł
Dostępność Dostępny

Oceń ten produkt jako pierwszy


Darmowa wysyłka kurierem już od 300 zł

Opis:

Okularki przeciwsłoneczne francuskiej marki BEABA, przeznaczone dla dzieci od 12 miesiąca życia. Zaprojektowane z naciskiem na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, praktyczność, przede wszystkim zaś ochronę dziecięcych oczu. Szczególny owalny kształt dwukolorowych (różowo-białych) oprawek zabezpiecza oczy malucha przed promieniami słonecznymi wpadającymi również z boku. Materiał, z którego oprawki są wykonane, to odporny, elastyczny i wyjątkowo trwały plastik.
W okularkach BEABA zastosowano nietłukące się „szkiełka”, tj. poliwęglanowe ciemne soczewki o grubości 2 mm, które przepuszczają ok. 27-30% światła – dzieci dobrze przez nie widzą, a jednocześnie mają zagwarantowane 100% ochrony przed promieniami UV (kategoria 3).
Rozstaw szkiełek jest optymalny dla dzieci w wieku powyżej 9 miesięcy.
Podobnie jak długość zauszników, które są elastyczne i delikatne, i doskonale się dopasowują, utrzymując okularki w odpowiedniej pozycji na główce. Nie uciskają, a ich odpowiednie wyważenie – 80% ciężaru na nosku, a 20% na uszkach chroni wrażliwą powierzchnię małych uszu.
Okularki są ultralekkie i bardzo wygodne.
W zestawie jest etui, zabezpieczające je przed porysowaniem oraz chusteczka do czyszczenia okularków. Marka BEABA jest pionierem w produkcji okularów przeciwsłonecznych dla dzieci. Zajmuje się tym od ponad 10 lat!
Produkcja każdego modelu odbywa się we Francji pod okiem ekspertów. Wszystkie one spełniają nie tylko europejskie standardy, obowiązujące dla zabawek i produktów dla dzieci, ale także te dla okularów, jak ISO 12311-1 czy ISO 12312-1.
Marka BEABA może się też poszczycić dostępem do najnowszych badań i branżowego know-how.

Wiek: 12m+

Powiązane produkty:

Obcinaczka mineral, Beaba

Obcinaczka mineral, Beaba

Cena: 29,00 zł
Wanienka - EKSPOZYCJA, Beaba

Wanienka - EKSPOZYCJA, Beaba

219,00 zł

130,00 zł

     

Nasze marki