Drodzy Państwo, informujemy, że zamówienia złożone w dniach 2-7.03 będę realizowane od poniedziałku 8.03. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.
×
Regał PHOEBE, Bellamy
Regał PHOEBE, Bellamy
Regał PHOEBE, Bellamy

Regał PHOEBE, Bellamy

Opis

plec
unisex
dostepnosc
Na zamówienie
1 025,00 zł
Brutto

lotta

Ilość

Niższy regał z serii Manhattan jest dopełnieniem każdego dziecięcego pokoju. Świetnie sprawdzi się do przechowywania dziecięcych skarbów, zabawek a nawet ubrań. Pojemne szafki pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy takie jak: zabawki, ubrania czy książki.

Główne korzyści:
- sześć pojemnych półeczek
- dwie praktyczne szafeczki
- dwie szufladki
- swobodny dostęp do półek dla najmłodszych dzieci
-praktyczne wykorzystanie zwieńczenia regału
– daszku, jako dodatkowej półeczki zakonczonej ogranicznikiem
- półeczki o różnej szerokości i wysokości są idealnie dopasowane do przechowywania zarówno drobiazgów, jak i większych przedmiotów
- możliwość zamontowania do ściany - zalecane
- spełnia europejskie standardy i normy bezpieczeństwa

Wymiary (cm):
Wysokość: 130
szerokość: 89
głębokość: 37
Kolorystyka: biały, szary, drewno sosnowe
Materiał wykonania:
Regał wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia i wilogość, latwej do utrzymania w czystości. Strukltura regału wykonana jest z naturalnego drewna sosnowego. Szuflady odsuwają się na filcowych paskach, ograniczone od tyłu specjalną blokadą.

Instrukcja obsługi: Mebel należy przecierać miękką bawełnianą tkaniną zwilżoną wodą lub środkiem przeznaczonym do pielęgnacji mebli. Dodatkowe informacje: Mebel dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. W paczkach znajduje się szczegółowa instrukcja montażu wraz z wyposażeniem (śrubki etc.).

Bellamy
MANHATTAN REGAŁ

Opis

plec
unisex
dostepnosc
Na zamówienie