W piątek 18 września sklep stacjonarny będzie zamknięty, przepraszamy!


Smoczek AUTA, Hevea

autahevea

34,90 zł

27,00 zł

Płeć unisex
Przedział Wiekowy 3m+
Dostępność Dostępny

Oceń ten produkt jako pierwszy


Darmowa wysyłka kurierem już od 300 zł

Opis:

Każdy produkt Hevea wykonany jest z dbałością o każdy detal zapewniający komfort i bezpieczeństwo dziecka. Smoczki dla dzieci do 3 lat występują w 4 różnych wzorach i odlane są w całości, dzięki czemu nie ma w nich żadnych połączeń gdzie mogłyby się zbierać brud i bakterie. Mają ergonomiczny kształt, bezpieczny dla twarzy dziecka, szczególnie w okolicy brody i noska. Są bardzo wytrzymałe i trwałe. Mają dużą sprężystość, ale wykonane są z tak delikatnego kauczuku, że nawet jeśli dziecko na nim uśnie, to na twarzy nie pozostaną „odbite” ślady.

Drzewo hevea, to kauczukowiec, rodzaj wiecznie zielonych drzew. Pochodzi z Ameryki Południowej i Środkowej. Hevea to także modne duńskie smoczki i gryzaczki, które wykonane są w 100% z naturalnego kaczuku pozyskiwanego z drzewa o tej samej nazwie.
Kauczuk pozyskiwany z drzewa Hevea jest wolny od bisfenolu organicznego związku chemicznego z grupy fenoli stosowanego do produkcji tworzyw sztucznych, PVC (polichlorku winylu) oraz ftalanu. Produkty Hevea różnią się od wszystkich innych na rynku, ponieważ dają rodzicom możliwość dawania dziecku tego co najlepsze, jednocześnie dbając o środowisko.

Materiał: drzewo kauczukowe
Wiek: 3 - 36 m

Powiązane produkty:

Smoczek KWIATKI, Hevea

Smoczek KWIATKI, Hevea

Cena: 34,90 zł
       

Nasze marki