Od 21 października zapraszamy do naszego nowego butiku na ul. Dąbrowskiego 67. Pracujemy od pn-pt w godzinach od 11 do 17.

Termobutelka Sport z niebieską osłonką, Pura Kiki

pura 7

Cena: 129,00 zł
Płeć unisex
Przedział Wiekowy 3+
Dostępność W ciągu 7 dni

Oceń ten produkt jako pierwszy


Darmowa wysyłka kurierem już od 300 zł

Opis:

Nowość od marki Pura Kiki! Pura Kiki® – najbezpieczniejszy i najnowocześniejszy system sztucznego karmienia niemowląt i małych dzieci.

Termobutelka, która rośnie wraz z potrzebami dziecka i została wykonana z antybakteryjnej stali nierdzewnej!

Najłatwiejsze przejście z butelki niemowlęcej na kubek niekapek, a także kubek ze słomką jest możliwe dzięki termobutelce Pura Kiki.
Nadaje się zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów – utrzymuje temperaturę do 8 h.
Mleko przechowywane w butelkach Pura Kiki jest chronione przed ekspozycją na światło, zapobiega w ten sposób rozpadowi białek i innych ważnych składników odżywczych.
Dokładna miarka z oznaczeniem pojemności znajduje się wewnątrz – jest wytłoczona w stali i nigdy się nie zedrze, nie zmyje.
Szerokie wieczko ułatwia dokładne mycie.
Dodatkowo butelkę otacza silikonowa nakładka, dzięki której trzymanie jej w dłoni jest stabilne i wygodne. Istnieje możliwość dokupienia innego koloru nakładki, dzięki czemu butelkę można bez problemu zmieniać jej wygląd.

Dostępne sa dodatkowe akcesoria:
- smoczek ze średnim przepływem,
- ustnik wraz ze słomką,
- ustnik niekapek,
- silikonowa nakładka na wypadek podróży.

Jako jedyna butelka została wybrana numerem 1 w niezależnych testach przeprowadzonych przez amerykańskich pediatrów aż w 3 kategoriach.

Termobutelka – choć metalowa – jest lekka i nie ma obaw, że malutkie dziecko będzie miało problem z jej utrzymaniem w rączkach.

Farby użyte na zewnątrz są nietoksyczne. Kolorowe butelki powinno się myć ręcznie, a termobutelkę w naturalnym kolorze można nawet wygotowywać! Niemalowane butelki oraz silikonowe akcesoria można myć w zmywarce na górnej półce. Ponadto linia Pura Kiki jest chroniona przez 7 patentów. Przy podgrzaniu (np. w zmywarce lub kąpieli wodnej), ponacinaniu (nadgryzanie przez ząbkującego malucha) lub otarciach (rzucanie, pocieranie o twardy blat) uwalniają się szkodliwe toksyny. Każda butelka – z wyjątkiem Pura Kiki – wykorzystuje pewne tworzywa.

Do butelki Pura można dopasować inne smoczki wiodących producentów - pasują m.in.: Avent Sport, ThinkBaby, Born Free, Dr. Brown’s szerokie, MAM, Pigeon, UPIS.

Pojemność: 260 ml

Ustnik dla dzieci od 4 lat

Utrzymuje temperaturę nawet do 8 h

Wolna od BPA, PVC, lidu i ftalanów oraz innych pochodnych ropy naftowej

Wykonana w 100% ze stali nierdzewnej i medycznego silikonu

Powiązane produkty:

Termobutelka Sport z pomarańczową osłonką, Pura Kiki

Termobutelka Sport z pomarańczową osłonką, Pura Kiki

Cena: 129,00 zł
       

Nasze marki