W soboty w okresie wakacyjnym Studio będzie nieczynnym, jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem tego dnia prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.


Zestaw WELCOME BABY SET, Suavinex

3800405

Cena: 207,90 zł
Płeć unisex
Przedział Wiekowy 0+
Dostępność Dostępny

Oceń ten produkt jako pierwszy


Darmowa wysyłka kurierem już od 300 zł

Opis:

Praktyczny zestaw dla nowo narodzonego dziecka. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla oczekujących rodziców np. na baby shower.

W skład zestawu wchodzą:

  • 2 butelki o pojemności 150 ml z okrągłym, silikonowym smoczkiem o wolnym przepływie. Świetnie sprawdzą się w czasie pierwszych dni życia dziecka. Smoczek można wymienić na dowolny inny marki Suavinex lub na silikonowy ustnik zamieniając tym samym butelkę w kubek.
  • 2 butelki o pojemności 270 ml z okrągłym, silikonowym smoczkiem trójprzepływowym. Strumień wypływu zależy od ustawienia butelki względem noska dziecka. Smoczek można wymienić na dowolny inny marki Suavinex lub na silikonowy ustnik zamieniając tym samym butelkę w kubek.
  • Dozownik mleka w proszku składa się z pięciu pojemników, które mogą być uzywane pojedynczo lub połączone w dowolnej konfiguracji zależnej od potrzeb.
  • Smoczek o kształcie tarczki Fusion przeznaczony dla noworodków i niemowląt w wieku -2 do 4 miesięcy, o końcówce fizjologicznej, czyli prostej i symetrycznej wykonanej z silikonu. 
  • Owalny klips do smoczka z łańcuszkiem.

Nasze marki