Drodzy Państwo, informujemy, że zamówienia złożone w dniach 2-7.03 będę realizowane od poniedziałku 8.03. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.
×

IV. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

  1. 1. Z zastrzeżeniem postanowień pkt 2, termin realizacji zamówienia na Towary zamówione w Sklepie Internetowym STUDIO PETITO wynosi nie więcej niż 30 dni roboczych w przypadku przesyłek kurierskich oraz 30 dni roboczych w przypadku odbioru przez Klienta zamówienia w Sklepie.
  2. 2. W przypadku zamówień na Towary, których producentem jest Bellamy (PHHU Dziecko), Pinio (PHHU Drewnostyl), Bopita, Coming Kids, Hartan, Quax, Moretti Compact, Pasito a Pasito, Nattiot, Lorena Canals, Designers Guild, Meble Nizio, Studio Petito termin realizacji zamówienia wynosi do 80 dni roboczych.
  3. 3. Termin na dostawę towaru biegnie od dnia wysłania do Klienta potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. Przesyłając do Klienta potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji, Sklep Internetowy STUDIO PETITO poinformuje Klienta o przewidywanym terminie dostawy.